550 000 €
2245 €/m²
Property 16355 photo 1
Property 16355 photo 2
Property 16355 photo 3
Property 16355 photo 4
Property 16355 photo 5
Property 16355 photo 6
Property 16355 photo 7
Property 16355 photo 8
Property 16355 photo 9
Property 16355 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 8
  • System ogrzewania: diesel
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 245 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna łazienka. Drugie piętro się z 2 sypialnie, salon, 2 łazienek. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 2459 €/m²
  • Kod obiektowy 37027
  • Metry kw. 244 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
600 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 4029
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
650 000 € 2031 €/m²
  • Kod obiektowy 25949
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod obiektowy 6403
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
674 650 € 2418 €/m²
  • Kod obiektowy 11617
  • Metry kw. 279 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
610 000 € 2652 €/m²
  • Kod obiektowy 30168
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
740 000 € 7400 €/m²
  • Kod obiektowy 56983
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
495 000 € 2379 €/m²
  • Kod obiektowy 66145
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 11348
  • Metry kw. 225 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera