305 000 €
2905 €/m²
Property 65881 photo 1
Property 65881 photo 2
Property 65881 photo 3
Property 65881 photo 4
Property 65881 photo 5
Property 65881 photo 6
Property 65881 photo 7
Property 65881 photo 8
Property 65881 photo 9
Property 65881 photo 10
Property 65881 photo 11
Property 65881 photo 12
Property 65881 photo 13
Property 65881 photo 14
Property 65881 photo 15
Property 65881 photo 16

Details

  • Rok budowy: 2006
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Usługi

  • Magazyn
  • Domek letniskowy

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 105 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią. Drugie piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, ogród, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 2298 €/m²
  • Kod obiektowy 39225
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
320 000 € 1355 €/m²
  • Kod obiektowy 35103
  • Metry kw. 236 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod obiektowy 4335
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
347 000 € 611 €/m²
  • Kod obiektowy 13337
  • Metry kw. 567 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
375 000 € 2483 €/m²
  • Kod obiektowy 54325
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod obiektowy 12966
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
370 000 € 1850 €/m²
  • Kod obiektowy 59540
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
320 000 € 1777 €/m²
  • Kod obiektowy 4229
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
260 000 € 1733 €/m²
  • Kod obiektowy 22937
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
430 000 € 1720 €/m²
  • Kod obiektowy 66102
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera