430 000 €
1720 €/m²
Property 66102 photo 1
Property 66102 photo 2
Property 66102 photo 3
Property 66102 photo 4
Property 66102 photo 5
Property 66102 photo 6
Property 66102 photo 7
Property 66102 photo 8
Property 66102 photo 9
Property 66102 photo 10
Property 66102 photo 11
Property 66102 photo 12
Property 66102 photo 13
Property 66102 photo 14
Property 66102 photo 15
Property 66102 photo 16
Property 66102 photo 17
Property 66102 photo 18
Property 66102 photo 19
Property 66102 photo 20
Property 66102 photo 21
Property 66102 photo 22
Property 66102 photo 23
Property 66102 photo 24
Property 66102 photo 25
Property 66102 photo 26

Details

  • Rok budowy: 2004
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: D
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 3600 m
  • Odległość od lotniska: 48 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 250 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 2752 €/m²
  • Kod obiektowy 4028
  • Metry kw. 218 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
380 000 € 1919 €/m²
  • Kod obiektowy 22184
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 19026
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Kod obiektowy 11342
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
430 000 € 2529 €/m²
  • Kod obiektowy 57344
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 25497
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod obiektowy 8412
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod obiektowy 4335
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 11348
  • Metry kw. 225 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera