150 000 €
148 €/m²
Property 15787 photo 1
Property 15787 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż Działka1010 metrów kwadratowych na Wyspach Jońskich. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 15789
  • Metry kw. 685 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
220 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 43341
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
165 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 44161
  • Metry kw. 770 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
200 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 34691
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
140 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 63399
  • Metry kw. 1170 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
185 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 62768
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
128 000 € 164 €/m²
  • Kod obiektowy 43882
  • Metry kw. 778 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
150 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 14455
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 60 m
Sprzedaż
138 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 43883
  • Metry kw. 988 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
150 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 15787
  • Metry kw. 1010 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera