140 000 €
119 €/m²
Property 63399 photo 1
Property 63399 photo 2
Property 63399 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 100 m

Opis

Na sprzedaż Działka1170 metrów kwadratowych na Wyspach Jońskich. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
140 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 63399
  • Metry kw. 1170 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
130 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 15789
  • Metry kw. 685 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
185 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 62768
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
200 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 26103
  • Metry kw. 7800 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
165 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 44161
  • Metry kw. 770 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
200 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 34691
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
150 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 15787
  • Metry kw. 1010 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
150 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 14455
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 60 m
Sprzedaż
138 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 43883
  • Metry kw. 988 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
170 000 € 445 €/m²
  • Kod obiektowy 48470
  • Metry kw. 382 m²
  • Odległość do plaży 7 m

Subskrypcja newslettera