Sprzedaż - Działka 4000 m² na Wyspach Jońskich

Grecja Wyspy Jońskie Zante Elatio powiedział: Agios Nikolaos
200 000 €
50 €/m²
Property 34691 photo 1
Property 34691 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 80 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,5 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych na Wyspach Jońskich. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
165 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 44161
  • Metry kw. 770 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
185 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 62768
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
200 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 26103
  • Metry kw. 7800 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 15786
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
265 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 43884
  • Metry kw. 4413 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
200 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 34691
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
250 000 € 135 €/m²
  • Kod obiektowy 15788
  • Metry kw. 1840 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
220 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 43341
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
170 000 € 445 €/m²
  • Kod obiektowy 48470
  • Metry kw. 382 m²
  • Odległość do plaży 7 m

Subskrypcja newslettera