2 000 000 € 1 067 000 €
2668 €/m²
Property 15994 photo 1
Property 15994 photo 2
Property 15994 photo 3
Property 15994 photo 4
Property 15994 photo 5
Property 15994 photo 6
Property 15994 photo 7
Property 15994 photo 8
Property 15994 photo 9
Property 15994 photo 10
Property 15994 photo 11
Property 15994 photo 12
Property 15994 photo 13
Property 15994 photo 14
Property 15994 photo 15
Property 15994 photo 16
Property 15994 photo 17
Property 15994 photo 18
Property 15994 photo 19
Property 15994 photo 20
Property 15994 photo 21
Property 15994 photo 22
Property 15994 photo 23
Property 15994 photo 24
Property 15994 photo 25
Property 15994 photo 26

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok remontu: 2013
  • Liczba pokoi: 8
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 18 km
  • Odległość od lotniska: 32 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 400 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod obiektowy 35146
  • Metry kw. 582 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 700 000 € 2881 €/m²
  • Kod obiektowy 39168
  • Metry kw. 590 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod obiektowy 63365
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod obiektowy 30046
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Kod obiektowy 45258
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod obiektowy 65560
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 650 000 € 4125 €/m²
  • Kod obiektowy 51196
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 000 000 € 6060 €/m²
  • Kod obiektowy 49464
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 900 000 € 7037 €/m²
  • Kod obiektowy 45281
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 980 000 € 6556 €/m²
  • Kod obiektowy 32769
  • Metry kw. 302 m²
  • Rooms 10

Subskrypcja newslettera