1 800 000 €
7200 €/m²
Property 30046 photo 1
Property 30046 photo 2
Property 30046 photo 3
Property 30046 photo 4
Property 30046 photo 5
Property 30046 photo 6
Property 30046 photo 7
Property 30046 photo 8
Property 30046 photo 9
Property 30046 photo 10
Property 30046 photo 11
Property 30046 photo 12
Property 30046 photo 13
Property 30046 photo 14
Property 30046 photo 15
Property 30046 photo 16
Property 30046 photo 17
Property 30046 photo 18
Property 30046 photo 19
Property 30046 photo 20

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 65 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 250 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z 4 sypialnie, 4 łazienek. Pierwsze piętro się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Willa ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Sprzedaż
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 49720
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod obiektowy 65560
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod obiektowy 63365
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 7142 €/m²
  • Kod obiektowy 37779
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 500 000 € 2941 €/m²
  • Kod obiektowy 32688
  • Metry kw. 510 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 65237
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • Kod obiektowy 62228
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Kod obiektowy 56467
  • Metry kw. 347 m²
  • Odległość do plaży 37 m
Sprzedaż
1 980 000 € 6556 €/m²
  • Kod obiektowy 32769
  • Metry kw. 302 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod obiektowy 30046
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera