Property 18146 photo 1
Property 18146 photo 2
Property 18146 photo 3
Property 18146 photo 4
Property 18146 photo 5
Property 18146 photo 6
Property 18146 photo 7
Property 18146 photo 8
Property 18146 photo 9
Property 18146 photo 10
Property 18146 photo 11
Property 18146 photo 12

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 45 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Na wynajem Domek o powierzhcni 90 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, trawę, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 030 000 € 4103 €/m²
  • Kod obiektowy 54699
  • Metry kw. 251 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
620 000 € 2296 €/m²
  • Kod obiektowy 54317
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod obiektowy 13346
  • Metry kw. 139 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
550 000 € 2244 €/m²
  • Kod obiektowy 16355
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
320 000 € 1355 €/m²
  • Kod obiektowy 35103
  • Metry kw. 236 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
260 000 € 825 €/m²
  • Kod obiektowy 9891
  • Metry kw. 315 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 61743
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
930 000 € 4061 €/m²
  • Kod obiektowy 54696
  • Metry kw. 229 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
380 000 € 1919 €/m²
  • Kod obiektowy 22184
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 19026
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera