620 000 €
2296 €/m²
Property 54317 photo 1
Property 54317 photo 2
Property 54317 photo 3
Property 54317 photo 4
Property 54317 photo 5
Property 54317 photo 6
Property 54317 photo 7
Property 54317 photo 8
Property 54317 photo 9
Property 54317 photo 10
Property 54317 photo 11
Property 54317 photo 12
Property 54317 photo 13
Property 54317 photo 14

Details

  • Rok budowy: 2023
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 1700 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 270 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon, jedna łazienka. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera basen komunalny, kominek, parking, ogród, grill, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod obiektowy 8412
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 2752 €/m²
  • Kod obiektowy 4028
  • Metry kw. 218 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
674 650 € 2418 €/m²
  • Kod obiektowy 11617
  • Metry kw. 279 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
610 000 € 2652 €/m²
  • Kod obiektowy 30168
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
620 000 € 2296 €/m²
  • Kod obiektowy 54317
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod obiektowy 6403
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
600 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 4029
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
740 000 € 7400 €/m²
  • Kod obiektowy 56983
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
580 000 € 2636 €/m²
  • Kod obiektowy 7520
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera