320 000 €
1356 €/m²
Property 35103 photo 1
Property 35103 photo 2
Property 35103 photo 3
Property 35103 photo 4
Property 35103 photo 5
Property 35103 photo 6
Property 35103 photo 7
Property 35103 photo 8
Property 35103 photo 9
Property 35103 photo 10
Property 35103 photo 11
Property 35103 photo 12
Property 35103 photo 13
Property 35103 photo 14
Property 35103 photo 15
Property 35103 photo 16
Property 35103 photo 17
Property 35103 photo 18
Property 35103 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2016
  • Liczba pokoi: 7
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 236 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 4 pięter. Pół-piwnica się z salon, jedna łazienka. Parter się z salon z kuchnią, salon, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka. Drugie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kominek, parking, ogród, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod obiektowy 12966
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
425 000 € 1475 €/m²
  • Kod obiektowy 35101
  • Metry kw. 288 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
305 000 € 2904 €/m²
  • Kod obiektowy 65881
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod obiektowy 37651
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 2888 €/m²
  • Kod obiektowy 63705
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod obiektowy 13346
  • Metry kw. 139 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
440 000 € 2095 €/m²
  • Kod obiektowy 36952
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
430 000 € 2529 €/m²
  • Kod obiektowy 57344
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
260 000 € 1733 €/m²
  • Kod obiektowy 22937
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera