400 000 €
1379 €/m²
Property 19026 photo 1
Property 19026 photo 2
Property 19026 photo 3
Property 19026 photo 4
Property 19026 photo 5
Property 19026 photo 6
Property 19026 photo 7
Property 19026 photo 8
Property 19026 photo 9
Property 19026 photo 10
Property 19026 photo 11
Property 19026 photo 12
Property 19026 photo 13
Property 19026 photo 14
Property 19026 photo 15
Property 19026 photo 16

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2011
  • Liczba pokoi: 7
  • System ogrzewania: inny
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 290 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 4 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, spiżarnia. Parter się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią. Drugie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, grill, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod obiektowy 4335
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
330 000 € 891 €/m²
  • Kod obiektowy 24155
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod obiektowy 12966
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
495 000 € 2379 €/m²
  • Kod obiektowy 66145
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod obiektowy 13346
  • Metry kw. 139 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod obiektowy 36223
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 19026
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
430 000 € 2529 €/m²
  • Kod obiektowy 57344
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Kod obiektowy 11342
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod obiektowy 37651
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera