300 000 €
36 €/m²
Property 19485 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość od lotniska: 50 km

Opis

Na sprzedaż Działka8268 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 60198
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 130 m
Sprzedaż
440 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 14353
  • Metry kw. 3600 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
250 000 € 277 €/m²
  • Kod obiektowy 29526
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
250 000 € 428 €/m²
  • Kod obiektowy 60996
  • Metry kw. 584 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
380 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 20233
  • Metry kw. 6013 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
320 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 1050
  • Metry kw. 7230 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
400 000 € 442 €/m²
  • Kod obiektowy 66018
  • Metry kw. 903 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera