1 000 000 €
3268 €/m²
Property 19509 photo 1
Property 19509 photo 2
Property 19509 photo 3
Property 19509 photo 4
Property 19509 photo 5
Property 19509 photo 6
Property 19509 photo 7
Property 19509 photo 8
Property 19509 photo 9
Property 19509 photo 10
Property 19509 photo 11
Property 19509 photo 12
Property 19509 photo 13
Property 19509 photo 14
Property 19509 photo 15
Property 19509 photo 16
Property 19509 photo 17
Property 19509 photo 18
Property 19509 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1973
  • Rok remontu: 2001
  • Liczba pokoi: 8
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 306 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Szóste piętro się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, salon, 2 łazienek. Siódme piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna łazienka, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
895 000 € 3729 €/m²
  • Kod obiektowy 14287
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
1 120 000 € 7466 €/m²
  • Kod obiektowy 64956
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 14288
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 630 m
Sprzedaż
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod obiektowy 60413
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 200 000 € 8219 €/m²
  • Kod obiektowy 64180
  • Metry kw. 146 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Kod obiektowy 65134
  • Metry kw. 158 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Kod obiektowy 66049
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod obiektowy 58420
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod obiektowy 64863
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera