1 150 000 €
7278 €/m²
Property 65134 photo 1
Property 65134 photo 2
Property 65134 photo 3
Property 65134 photo 4
Property 65134 photo 5
Property 65134 photo 6
Property 65134 photo 7
Property 65134 photo 8
Property 65134 photo 9
Property 65134 photo 10
Property 65134 photo 11
Property 65134 photo 12

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 215 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Luksusowy Dom
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 158 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Piąte piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Szóste piętro się z 3 sypialnie, 3 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera klimatyzacja, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 216 000 € 7369 €/m²
  • Kod obiektowy 65345
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 350 000 € 6750 €/m²
  • Kod obiektowy 58407
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Kod obiektowy 19509
  • Metry kw. 306 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 200 000 € 8219 €/m²
  • Kod obiektowy 64180
  • Metry kw. 146 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
940 000 € 7401 €/m²
  • Kod obiektowy 64215
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod obiektowy 58375
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 025 000 € 7218 €/m²
  • Kod obiektowy 65346
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
950 000 € 4130 €/m²
  • Kod obiektowy 3090
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 400 000 € 6730 €/m²
  • Kod obiektowy 62732
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Kod obiektowy 63791
  • Metry kw. 147 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera