850 000 €
5903 €/m²
Property 64863 photo 1
Property 64863 photo 2
Property 64863 photo 3
Property 64863 photo 4
Property 64863 photo 5
Property 64863 photo 6
Property 64863 photo 7
Property 64863 photo 8
Property 64863 photo 9
Property 64863 photo 10
Property 64863 photo 11
Property 64863 photo 12
Property 64863 photo 13
Property 64863 photo 14
Property 64863 photo 15
Property 64863 photo 16
Property 64863 photo 17
Property 64863 photo 18
Property 64863 photo 19
Property 64863 photo 20
Property 64863 photo 21
Property 64863 photo 22
Property 64863 photo 23
Property 64863 photo 24

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 31 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 144 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Trzecie piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Czwarte piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod obiektowy 63792
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod obiektowy 64672
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 2656 €/m²
  • Kod obiektowy 9589
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • Kod obiektowy 8404
  • Metry kw. 190 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
810 000 € 6090 €/m²
  • Kod obiektowy 64213
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 61535
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod obiektowy 57794
  • Metry kw. 297 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod obiektowy 51492
  • Metry kw. 289 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 7586 €/m²
  • Kod obiektowy 62558
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera