290 000 €
1349 €/m²
Property 22047 photo 1
Property 22047 photo 2
Property 22047 photo 3
Property 22047 photo 4
Property 22047 photo 5
Property 22047 photo 6
Property 22047 photo 7
Property 22047 photo 8
Property 22047 photo 9
Property 22047 photo 10
Property 22047 photo 11
Property 22047 photo 12
Property 22047 photo 13
Property 22047 photo 14

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość od lotniska: 46 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 215 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, jedna kuchnia, spiżarnia. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, basen komunalny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 61743
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
405 000 € 1883 €/m²
  • Kod obiektowy 13804
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 19026
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
400 000 € 3200 €/m²
  • Kod obiektowy 65797
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod obiektowy 12966
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
380 000 € 1919 €/m²
  • Kod obiektowy 22184
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
237 000 € 1402 €/m²
  • Kod obiektowy 13323
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
425 000 € 1475 €/m²
  • Kod obiektowy 35101
  • Metry kw. 288 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod obiektowy 37651
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 1777 €/m²
  • Kod obiektowy 4229
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera