400 000 €
3200 €/m²
Property 65797 photo 1
Property 65797 photo 2
Property 65797 photo 3
Property 65797 photo 4
Property 65797 photo 5
Property 65797 photo 6
Property 65797 photo 7
Property 65797 photo 8
Property 65797 photo 9
Property 65797 photo 10
Property 65797 photo 11
Property 65797 photo 12
Property 65797 photo 13
Property 65797 photo 14
Property 65797 photo 15

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2015
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: E
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Usługi

  • Kominek
  • Podwójna szyba
  • Domek letniskowy

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 125 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, ogród, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
472 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 18107
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 11348
  • Metry kw. 225 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod obiektowy 13346
  • Metry kw. 139 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 61743
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
525 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 23786
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
330 000 € 891 €/m²
  • Kod obiektowy 24155
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
367 500 € 1775 €/m²
  • Kod obiektowy 4437
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
440 000 € 2095 €/m²
  • Kod obiektowy 36952
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod obiektowy 36223
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
430 000 € 2529 €/m²
  • Kod obiektowy 57344
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera