425 000 €
1476 €/m²
Property 35101 photo 1
Property 35101 photo 2
Property 35101 photo 3
Property 35101 photo 4
Property 35101 photo 5
Property 35101 photo 6
Property 35101 photo 7
Property 35101 photo 8
Property 35101 photo 9
Property 35101 photo 10
Property 35101 photo 11
Property 35101 photo 12
Property 35101 photo 13
Property 35101 photo 14
Property 35101 photo 15
Property 35101 photo 16
Property 35101 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2016
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 288 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 4 pięter. Pół-piwnica się z salon, jedna łazienka. Parter się z salon z kuchnią, salon, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka. Drugie piętro się z jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 25497
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
430 000 € 1720 €/m²
  • Kod obiektowy 66102
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
580 000 € 2636 €/m²
  • Kod obiektowy 7520
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
425 000 € 1475 €/m²
  • Kod obiektowy 35101
  • Metry kw. 288 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 61743
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 1444 €/m²
  • Kod obiektowy 35102
  • Metry kw. 277 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 11348
  • Metry kw. 225 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod obiektowy 36223
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
400 000 € 3200 €/m²
  • Kod obiektowy 65797
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 19026
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera