220 000 €
1692 €/m²
Property 9102 photo 1
Property 9102 photo 2
Property 9102 photo 3
Property 9102 photo 4
Property 9102 photo 5
Property 9102 photo 6
Property 9102 photo 7
Property 9102 photo 8
Property 9102 photo 9
Property 9102 photo 10
Property 9102 photo 11
Property 9102 photo 12
Property 9102 photo 13
Property 9102 photo 14
Property 9102 photo 15
Property 9102 photo 16
Property 9102 photo 17
Property 9102 photo 18
Property 9102 photo 19

Details

  • Rok budowy: 2004
  • Liczba pokoi: 5
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 50 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 130 metrów kwadratów na Evii. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 4 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
265 000 € 2264 €/m²
  • Kod obiektowy 6057
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
237 000 € 2633 €/m²
  • Kod obiektowy 6059
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 1692 €/m²
  • Kod obiektowy 9102
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
200 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 12032
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
288 000 € 2133 €/m²
  • Kod obiektowy 12687
  • Metry kw. 135 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
250 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 24068
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 688 €/m²
  • Kod obiektowy 51009
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
327 000 € 1721 €/m²
  • Kod obiektowy 51174
  • Metry kw. 190 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
290 000 € 1705 €/m²
  • Kod obiektowy 56835
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera