700 000 €
2333 €/m²
Property 5441 photo 1
Property 5441 photo 2
Property 5441 photo 3
Property 5441 photo 4
Property 5441 photo 5

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 40 m

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 300 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Parter się z 3 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 salonów, jedna kuchnia, jedna łazienka. Domek ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kominek, parking, ogród, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
620 000 € 2296 €/m²
  • Kod obiektowy 54317
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
610 000 € 2652 €/m²
  • Kod obiektowy 30168
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
800 000 € 3088 €/m²
  • Kod obiektowy 36993
  • Metry kw. 259 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 030 000 € 4103 €/m²
  • Kod obiektowy 54699
  • Metry kw. 251 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
600 000 € 2752 €/m²
  • Kod obiektowy 4028
  • Metry kw. 218 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
580 000 € 2636 €/m²
  • Kod obiektowy 7520
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 11348
  • Metry kw. 225 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
600 000 € 2459 €/m²
  • Kod obiektowy 37027
  • Metry kw. 244 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
720 000 € 3272 €/m²
  • Kod obiektowy 65215
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
650 000 € 2031 €/m²
  • Kod obiektowy 25949
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera