720 000 €
3273 €/m²
Property 65215 photo 1
Property 65215 photo 2
Property 65215 photo 3
Property 65215 photo 4
Property 65215 photo 5
Property 65215 photo 6
Property 65215 photo 7
Property 65215 photo 8
Property 65215 photo 9
Property 65215 photo 10
Property 65215 photo 11
Property 65215 photo 12
Property 65215 photo 13
Property 65215 photo 14
Property 65215 photo 15
Property 65215 photo 16
Property 65215 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1989
  • Rok remontu: 2021
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: D
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 220 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z 3 sypialnie, salon, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kominek, klimatyzacja, parking, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
930 000 € 3780 €/m²
  • Kod obiektowy 54698
  • Metry kw. 246 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
610 000 € 2652 €/m²
  • Kod obiektowy 30168
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 11348
  • Metry kw. 225 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
600 000 € 2752 €/m²
  • Kod obiektowy 4028
  • Metry kw. 218 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
740 000 € 7400 €/m²
  • Kod obiektowy 56983
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod obiektowy 36223
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
600 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 4029
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
600 000 € 2459 €/m²
  • Kod obiektowy 37027
  • Metry kw. 244 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
720 000 € 3272 €/m²
  • Kod obiektowy 65215
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
750 000 € 1875 €/m²
  • Kod obiektowy 14152
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 11

Subskrypcja newslettera