40 000 €
133 €/m²
Property 26226 photo 1
Property 26226 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Opis

Na sprzedaż Działka300 metrów kwadratowych na Evii. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
35 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 10455
  • Metry kw. 950 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
35 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 26528
  • Metry kw. 920 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
48 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 5204
  • Metry kw. 680 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
50 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 6211
  • Metry kw. 530 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
40 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 26225
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
39 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 39047
  • Metry kw. 310 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
50 000 € 35 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 25011
  • Metry kw. 507 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
45 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 42236
  • Metry kw. 14600 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
40 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 26226
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
50 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 6209
  • Metry kw. 546 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera