35 000 €
38 €/m²
Property 26528 photo 1
Property 26528 photo 2
Property 26528 photo 3
Property 26528 photo 4
Property 26528 photo 5
Property 26528 photo 6
Property 26528 photo 7
Property 26528 photo 8

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka920 metrów kwadratowych na Evii. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
50 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 42882
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
40 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 26226
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
35 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 10455
  • Metry kw. 950 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
50 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 19942
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
35 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 26528
  • Metry kw. 920 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
39 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 39047
  • Metry kw. 310 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
50 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 6211
  • Metry kw. 530 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
48 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 5204
  • Metry kw. 680 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
32 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 35836
  • Metry kw. 847 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
48 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 5176
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera