48 000 €
70 €/m²
Property 5204 photo 1
Property 5204 photo 2
Property 5204 photo 3
Property 5204 photo 4
Property 5204 photo 5
Property 5204 photo 6
Property 5204 photo 7
Property 5204 photo 8
Property 5204 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 53 km

Opis

Na sprzedaż Działka680 metrów kwadratowych na Evii. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 360 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
70 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 9838
  • Metry kw. 471 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 6188
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
66 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 37426
  • Metry kw. 1003 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
50 000 € 35 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 25011
  • Metry kw. 507 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 6185
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
65 000 € 216 €/m²
  • Kod obiektowy 6546
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
45 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 42236
  • Metry kw. 14600 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
50 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 42882
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
65 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5198
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera