50 000 €
94 €/m²
Property 6211 photo 1
Property 6211 photo 2
Property 6211 photo 3
Property 6211 photo 4
Property 6211 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 200 km

Opis

Na sprzedaż Działka530 metrów kwadratowych na Evii. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 128 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
53 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 31438
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
45 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 42236
  • Metry kw. 14600 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
65 000 € 216 €/m²
  • Kod obiektowy 6546
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
65 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5198
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
66 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 37426
  • Metry kw. 1003 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
50 000 € 35 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 25011
  • Metry kw. 507 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
60 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 5184
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
65 000 € 209 €/m²
  • Kod obiektowy 6548
  • Metry kw. 310 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
50 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 6209
  • Metry kw. 546 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera