130 000 €
1529 €/m²
Property 28736 photo 1

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogród, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
147 000 € 3127 €/m²
  • Kod obiektowy 56290
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 38725
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
163 000 € 3622 €/m²
  • Kod obiektowy 64885
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 1115 €/m²
  • Kod obiektowy 57535
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
108 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 59744
  • Metry kw. 30 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod obiektowy 65091
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
190 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 57534
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
137 000 € 1876 €/m²
  • Kod obiektowy 57034
  • Metry kw. 73 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
130 000 € 1529 €/m²
  • Kod obiektowy 28736
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera