1 500 000 €
2941 €/m²
Property 32688 photo 1
Property 32688 photo 2
Property 32688 photo 3
Property 32688 photo 4
Property 32688 photo 5
Property 32688 photo 6
Property 32688 photo 7
Property 32688 photo 8
Property 32688 photo 9
Property 32688 photo 10
Property 32688 photo 11
Property 32688 photo 12
Property 32688 photo 13
Property 32688 photo 14
Property 32688 photo 15
Property 32688 photo 16
Property 32688 photo 17
Property 32688 photo 18
Property 32688 photo 19
Property 32688 photo 20
Property 32688 photo 21
Property 32688 photo 22
Property 32688 photo 23
Property 32688 photo 24
Property 32688 photo 25
Property 32688 photo 26
Property 32688 photo 27
Property 32688 photo 28
Property 32688 photo 29
Property 32688 photo 30
Property 32688 photo 31
Property 32688 photo 32
Property 32688 photo 33
Property 32688 photo 34
Property 32688 photo 35
Property 32688 photo 36
Property 32688 photo 37
Property 32688 photo 38
Property 32688 photo 39
Property 32688 photo 40
Property 32688 photo 41
Property 32688 photo 42
Property 32688 photo 43
Property 32688 photo 44

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1986
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 8
  • System ogrzewania: diesel
  • Warunek: Stary budynek
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,75 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Sprzedaż
1 970 000 € 6416 €/m²
  • Kod obiektowy 26891
  • Metry kw. 307 m²
  • Rooms 6
Rekomendowane Sprzedaż
1 250 000 € 5434 €/m²
  • Kod obiektowy 64758
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 280 000 € 3224 €/m²
  • Kod obiektowy 40537
  • Metry kw. 397 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod obiektowy 46720
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod obiektowy 57194
  • Metry kw. 188 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Kod obiektowy 65234
  • Metry kw. 525 m²
  • Odległość do plaży 3100 m
Sprzedaż
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Kod obiektowy 49849
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Kod obiektowy 65530
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera