1 500 000 €
6000 €/m²
Property 65237 photo 1
Property 65237 photo 2
Property 65237 photo 3
Property 65237 photo 4
Property 65237 photo 5
Property 65237 photo 6
Property 65237 photo 7
Property 65237 photo 8
Property 65237 photo 9
Property 65237 photo 10
Property 65237 photo 11
Property 65237 photo 12
Property 65237 photo 13
Property 65237 photo 14
Property 65237 photo 15
Property 65237 photo 16
Property 65237 photo 17
Property 65237 photo 18
Property 65237 photo 19
Property 65237 photo 20
Property 65237 photo 21
Property 65237 photo 22
Property 65237 photo 23
Property 65237 photo 24
Property 65237 photo 25
Property 65237 photo 26
Property 65237 photo 27
Property 65237 photo 28
Property 65237 photo 29
Property 65237 photo 30
Property 65237 photo 31
Property 65237 photo 32
Property 65237 photo 33
Property 65237 photo 34
Property 65237 photo 35
Property 65237 photo 36
Property 65237 photo 37
Property 65237 photo 38

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2011
  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość od lotniska: 45 km

Sprzedaż
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod obiektowy 46720
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 34811
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Kod obiektowy 38467
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 4300 m
Sprzedaż
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 65411
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 300 000 € 5531 €/m²
  • Kod obiektowy 65672
  • Metry kw. 235 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 34409
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 65237
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Kod obiektowy 65872
  • Metry kw. 340 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod obiektowy 61298
  • Metry kw. 582 m²
  • Odległość do plaży 17000 m

Subskrypcja newslettera