Sprzedaż - Działka 6500 m² na Evii

Grecja Sterea Ellada Evia Messapia Agios
53 000 €
8 €/m²
Property 31438 photo 1
Property 31438 photo 2
Property 31438 photo 3
Property 31438 photo 4
Property 31438 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 123 km
  • Odległość od lotniska: 42 km

Opis

Na sprzedaż Działka6500 metrów kwadratowych na Evii. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 90 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
48 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 5176
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
50 000 € 35 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 25011
  • Metry kw. 507 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
70 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 9838
  • Metry kw. 471 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
65 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5198
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
70 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 5277
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
50 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 19942
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 6185
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
50 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 42882
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
45 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 42236
  • Metry kw. 14600 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
50 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 6209
  • Metry kw. 546 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera