70 000 €
53 €/m²
Property 5277 photo 1
Property 5277 photo 2
Property 5277 photo 3
Property 5277 photo 4
Property 5277 photo 5
Property 5277 photo 6
Property 5277 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 700 m

Opis

Na sprzedaż Działka1300 metrów kwadratowych na Evii. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 6186
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
65 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5198
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
86 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 5165
  • Metry kw. 1322 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
85 000 € 283 €/m²
  • Kod obiektowy 23322
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
75 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 6544
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
70 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 9838
  • Metry kw. 471 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
95 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56404
  • Metry kw. 7300 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
76 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 6020
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 27000 m

Subskrypcja newslettera