70 000 €
148 €/m²
Property 9838 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 63 km

Opis

Na sprzedaż Działka471 metrów kwadratowych na Evii. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 370 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 6185
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
70 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 9838
  • Metry kw. 471 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
85 000 € 283 €/m²
  • Kod obiektowy 23322
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
66 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 37426
  • Metry kw. 1003 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
65 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5198
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
85 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 50175
  • Metry kw. 1030 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
70 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 5277
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
100 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 32968
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
86 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 5165
  • Metry kw. 1322 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera