65 000 €
10 €/m²
Property 5198 photo 1
Property 5198 photo 2
Property 5198 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 800 m

Opis

Na sprzedaż Działka6500 metrów kwadratowych na Evii. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 210 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 5184
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
65 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5198
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
53 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 31438
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
70 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 5277
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 6184
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 6186
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
85 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 50175
  • Metry kw. 1030 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
75 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 6545
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 6185
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
66 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 37426
  • Metry kw. 1003 m²
  • Odległość do plaży 120 m

Subskrypcja newslettera