48 000 €
6 €/m²
Property 5176 photo 1
Property 5176 photo 2
Property 5176 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 5000 m

Opis

Na sprzedaż Działka8000 metrów kwadratowych na Evii. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 5184
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
53 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 31438
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
48 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 5204
  • Metry kw. 680 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
40 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 26226
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
39 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 39047
  • Metry kw. 310 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
50 000 € 35 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 25011
  • Metry kw. 507 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
70 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 5277
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 6188
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
45 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 42236
  • Metry kw. 14600 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
50 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 6211
  • Metry kw. 530 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera