1 600 000 €
6400 €/m²
Property 49849 photo 1
Property 49849 photo 2
Property 49849 photo 3
Property 49849 photo 4
Property 49849 photo 5
Property 49849 photo 6
Property 49849 photo 7
Property 49849 photo 8
Property 49849 photo 9
Property 49849 photo 10
Property 49849 photo 11
Property 49849 photo 12
Property 49849 photo 13
Property 49849 photo 14
Property 49849 photo 15
Property 49849 photo 16
Property 49849 photo 17
Property 49849 photo 18
Property 49849 photo 19
Property 49849 photo 20
Property 49849 photo 21
Property 49849 photo 22
Property 49849 photo 23
Property 49849 photo 24
Property 49849 photo 25
Property 49849 photo 26

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2013
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 2700 m
  • Odległość od lotniska: 62 km

Sprzedaż
1 700 000 € 2881 €/m²
  • Kod obiektowy 39168
  • Metry kw. 590 m²
  • Rooms 11
Rekomendowane Sprzedaż
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 49720
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Kod obiektowy 56467
  • Metry kw. 347 m²
  • Odległość do plaży 37 m
Sprzedaż
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Kod obiektowy 45258
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod obiektowy 61298
  • Metry kw. 582 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
1 970 000 € 6416 €/m²
  • Kod obiektowy 26891
  • Metry kw. 307 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Kod obiektowy 41224
  • Metry kw. 335 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 7614 €/m²
  • Kod obiektowy 42669
  • Metry kw. 197 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera