1 300 000 €
5417 €/m²
Property 46720 photo 1
Property 46720 photo 2
Property 46720 photo 3
Property 46720 photo 4
Property 46720 photo 5
Property 46720 photo 6
Property 46720 photo 7
Property 46720 photo 8
Property 46720 photo 9
Property 46720 photo 10
Property 46720 photo 11
Property 46720 photo 12
Property 46720 photo 13
Property 46720 photo 14
Property 46720 photo 15
Property 46720 photo 16
Property 46720 photo 17
Property 46720 photo 18
Property 46720 photo 19
Property 46720 photo 20
Property 46720 photo 21
Property 46720 photo 22
Property 46720 photo 23
Property 46720 photo 24
Property 46720 photo 25

Details

  • Rok budowy: 2021
  • Liczba pokoi: 9
  • System ogrzewania: inny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,5 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Sprzedaż
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod obiektowy 30046
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 34409
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 500 000 € 6818 €/m²
  • Kod obiektowy 65848
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 300 000 € 2765 €/m²
  • Kod obiektowy 31833
  • Metry kw. 470 m²
  • Rooms 6
Rekomendowane Sprzedaż
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 49720
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod obiektowy 56674
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
1 850 000 € 5441 €/m²
  • Kod obiektowy 47645
  • Metry kw. 340 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 200 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 50227
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Kod obiektowy 49849
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 600 000 € 6956 €/m²
  • Kod obiektowy 23867
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera