1 970 000 €
6417 €/m²
Property 26891 photo 1
Property 26891 photo 2
Property 26891 photo 3
Property 26891 photo 4
Property 26891 photo 5
Property 26891 photo 6
Property 26891 photo 7
Property 26891 photo 8
Property 26891 photo 9
Property 26891 photo 10
Property 26891 photo 11
Property 26891 photo 12
Property 26891 photo 13
Property 26891 photo 14
Property 26891 photo 15
Property 26891 photo 16
Property 26891 photo 17
Property 26891 photo 18
Property 26891 photo 19
Property 26891 photo 20
Property 26891 photo 21
Property 26891 photo 22
Property 26891 photo 23
Property 26891 photo 24
Property 26891 photo 25
Property 26891 photo 26
Property 26891 photo 27
Property 26891 photo 28

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2016
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 307 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, 2 spiżarni. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, grill, winda, garaż, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Kod obiektowy 49849
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 62213
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
2 700 000 € 6428 €/m²
  • Kod obiektowy 50284
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Kod obiektowy 56150
  • Metry kw. 275 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 800 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 23705
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 8
Rekomendowane Sprzedaż
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 49720
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Rekomendowane Sprzedaż
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Kod obiektowy 59946
  • Metry kw. 315 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Kod obiektowy 62543
  • Metry kw. 650 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera