2 500 000 €
5000 €/m²
Property 45284 photo 1
Property 45284 photo 2
Property 45284 photo 3
Property 45284 photo 4
Property 45284 photo 5
Property 45284 photo 6
Property 45284 photo 7
Property 45284 photo 8
Property 45284 photo 9
Property 45284 photo 10
Property 45284 photo 11
Property 45284 photo 12
Property 45284 photo 13
Property 45284 photo 14
Property 45284 photo 15
Property 45284 photo 16
Property 45284 photo 17
Property 45284 photo 18
Property 45284 photo 19
Property 45284 photo 20

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 500 metrów kwadratów na Krecie. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 3 łazienek z prysznicem oraz WC. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 45284
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
3 200 000 € 7881 €/m²
  • Kod obiektowy 54602
  • Metry kw. 406 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod obiektowy 63365
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Kod obiektowy 45258
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
3 197 000 € 10800 €/m²
  • Kod obiektowy 58511
  • Metry kw. 296 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Kod obiektowy 58507
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • Kod obiektowy 33063
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 58324
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 700 000 € 6428 €/m²
  • Kod obiektowy 50284
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera