1 200 000 €
6000 €/m²
Property 32783 photo 1
Property 32783 photo 2
Property 32783 photo 3
Property 32783 photo 4
Property 32783 photo 5
Property 32783 photo 6
Property 32783 photo 7
Property 32783 photo 8
Property 32783 photo 9
Property 32783 photo 10
Property 32783 photo 11
Property 32783 photo 12
Property 32783 photo 13

Details

  • Liczba pokoi: 8
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 1-piętrowa willa o powierzchni 200 metrów kwadratów na Krecie. Willa składa się z6 sypialnie, 2 salonów z kuchnią, 2 kuchni, 4 łazienek, 2 spiżarni. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 500 000 € 6818 €/m²
  • Kod obiektowy 65848
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61624
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 62739
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Kod obiektowy 65234
  • Metry kw. 525 m²
  • Odległość do plaży 3100 m
Sprzedaż
1 280 000 € 3798 €/m²
  • Kod obiektowy 57386
  • Metry kw. 337 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Rekomendowane Sprzedaż
1 250 000 € 5434 €/m²
  • Kod obiektowy 64758
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod obiektowy 57194
  • Metry kw. 188 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Kod obiektowy 41224
  • Metry kw. 335 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Kod obiektowy 65872
  • Metry kw. 340 m²
  • Rooms 6
Wyłączny Sprzedaż
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Kod obiektowy 62907
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera