1 600 000 €
11429 €/m²
Property 62739 photo 1
Property 62739 photo 2
Property 62739 photo 3
Property 62739 photo 4
Property 62739 photo 5
Property 62739 photo 6
Property 62739 photo 7
Property 62739 photo 8
Property 62739 photo 9
Property 62739 photo 10
Property 62739 photo 11
Property 62739 photo 12
Property 62739 photo 13
Property 62739 photo 14
Property 62739 photo 15
Property 62739 photo 16
Property 62739 photo 17
Property 62739 photo 18
Property 62739 photo 19
Property 62739 photo 20
Property 62739 photo 21
Property 62739 photo 22
Property 62739 photo 23
Property 62739 photo 24
Property 62739 photo 25
Property 62739 photo 26
Property 62739 photo 27
Property 62739 photo 28
Property 62739 photo 29
Property 62739 photo 30
Property 62739 photo 31
Property 62739 photo 32
Property 62739 photo 33
Property 62739 photo 34
Property 62739 photo 35
Property 62739 photo 36
Property 62739 photo 37
Property 62739 photo 38
Property 62739 photo 39
Property 62739 photo 40
Property 62739 photo 41
Property 62739 photo 42

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,4 km
  • Odległość od lotniska: 48,9 km

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 140 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna kuchnia, 2 łazienek, spiżarnia. Pierwsze piętro się z Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 600 000 € 6956 €/m²
  • Kod obiektowy 23867
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 980 000 € 6556 €/m²
  • Kod obiektowy 32769
  • Metry kw. 302 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
1 900 000 € 7037 €/m²
  • Kod obiektowy 45281
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 65237
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 000 000 € 7142 €/m²
  • Kod obiektowy 37779
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod obiektowy 64823
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod obiektowy 30046
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 650 000 € 4125 €/m²
  • Kod obiektowy 51196
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod obiektowy 64822
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera