1 300 000 €
3824 €/m²
Property 65872 photo 1
Property 65872 photo 2
Property 65872 photo 3
Property 65872 photo 4
Property 65872 photo 5
Property 65872 photo 6
Property 65872 photo 7
Property 65872 photo 8
Property 65872 photo 9
Property 65872 photo 10
Property 65872 photo 11
Property 65872 photo 12
Property 65872 photo 13
Property 65872 photo 14
Property 65872 photo 15
Property 65872 photo 16
Property 65872 photo 17
Property 65872 photo 18
Property 65872 photo 19
Property 65872 photo 20
Property 65872 photo 21
Property 65872 photo 22
Property 65872 photo 23
Property 65872 photo 24
Property 65872 photo 25
Property 65872 photo 26
Property 65872 photo 27
Property 65872 photo 28
Property 65872 photo 29
Property 65872 photo 30
Property 65872 photo 31
Property 65872 photo 32
Property 65872 photo 33
Property 65872 photo 34
Property 65872 photo 35
Property 65872 photo 36
Property 65872 photo 37
Property 65872 photo 38
Property 65872 photo 39
Property 65872 photo 40
Property 65872 photo 41
Property 65872 photo 42
Property 65872 photo 43
Property 65872 photo 44
Property 65872 photo 45
Property 65872 photo 46
Property 65872 photo 47

Details

  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 1900 m
  • Odległość od lotniska: 52 km

Sprzedaż
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 65237
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Kod obiektowy 56150
  • Metry kw. 275 m²
  • Rooms 6
Wyłączny Sprzedaż
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Kod obiektowy 62907
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 650 000 € 4125 €/m²
  • Kod obiektowy 51196
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 280 000 € 3224 €/m²
  • Kod obiektowy 40537
  • Metry kw. 397 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 34409
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 067 000 € 2667 €/m²
  • Kod obiektowy 40518
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod obiektowy 56674
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
1 700 000 € 2881 €/m²
  • Kod obiektowy 39168
  • Metry kw. 590 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • Kod obiektowy 14552
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera