Na zapytanie
Property 61624 photo 1
Property 61624 photo 2
Property 61624 photo 3
Property 61624 photo 4
Property 61624 photo 5
Property 61624 photo 6
Property 61624 photo 7

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2012
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61624
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Rekomendowane Sprzedaż
1 250 000 € 5434 €/m²
  • Kod obiektowy 64758
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Kod obiektowy 65909
  • Metry kw. 386 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Kod obiektowy 58507
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod obiektowy 62221
  • Metry kw. 142 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
5 500 000 € 6962 €/m²
  • Kod obiektowy 64035
  • Metry kw. 790 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod obiektowy 56674
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
3 197 000 € 10800 €/m²
  • Kod obiektowy 58511
  • Metry kw. 296 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera