Sprzedaż - Działka 4523 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
40 000 €
8 €/m²
Property 10518 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 83 km

Opis

Na sprzedaż Działka4523 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
45 000 € 292 €/m²
  • Kod obiektowy 64780
  • Metry kw. 154 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
55 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 33167
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
35 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 64648
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
42 500 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 64709
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
50 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 38777
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
55 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 64711
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
55 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 60745
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
50 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 10921
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
45 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 57275
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
50 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 10517
  • Metry kw. 726 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera