170 000 €
445 €/m²
Property 48470 photo 1
Property 48470 photo 2
Property 48470 photo 3
Property 48470 photo 4
Property 48470 photo 5
Property 48470 photo 6
Property 48470 photo 7
Property 48470 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 7 m

Opis

Na sprzedaż Działka382 metrów kwadratowych na Wyspach Jońskich. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
185 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 62768
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
170 000 € 445 €/m²
  • Kod obiektowy 48470
  • Metry kw. 382 m²
  • Odległość do plaży 7 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 15786
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
250 000 € 135 €/m²
  • Kod obiektowy 15788
  • Metry kw. 1840 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
200 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 26103
  • Metry kw. 7800 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
138 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 43883
  • Metry kw. 988 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
220 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 43341
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
200 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 34691
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
150 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 15787
  • Metry kw. 1010 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
150 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 14455
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 60 m

Subskrypcja newslettera