1 500 000 €
5000 €/m²
Property 34811 photo 1
Property 34811 photo 2
Property 34811 photo 3
Property 34811 photo 4
Property 34811 photo 5
Property 34811 photo 6
Property 34811 photo 7
Property 34811 photo 8
Property 34811 photo 9
Property 34811 photo 10
Property 34811 photo 11
Property 34811 photo 12
Property 34811 photo 13
Property 34811 photo 14
Property 34811 photo 15
Property 34811 photo 16
Property 34811 photo 17
Property 34811 photo 18
Property 34811 photo 19
Property 34811 photo 20
Property 34811 photo 21
Property 34811 photo 22
Property 34811 photo 23
Property 34811 photo 24
Property 34811 photo 25
Property 34811 photo 26
Property 34811 photo 27
Property 34811 photo 28
Property 34811 photo 29
Property 34811 photo 30
Property 34811 photo 31
Property 34811 photo 32
Property 34811 photo 33
Property 34811 photo 34
Property 34811 photo 35
Property 34811 photo 36
Property 34811 photo 37
Property 34811 photo 38

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2000
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 66 km

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 300 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z jedna sypialnia, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, 2 spiżarni. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, trawę, grill, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 800 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 23705
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 386 000 € 4137 €/m²
  • Kod obiektowy 41224
  • Metry kw. 335 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Kod obiektowy 49849
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Kod obiektowy 64822
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 65411
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod obiektowy 56674
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Kod obiektowy 65530
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 250 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 33634
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 000 000 € 5763 €/m²
  • Kod obiektowy 56467
  • Metry kw. 347 m²
  • Odległość do plaży 37 m

Subskrypcja newslettera