O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kod obiektowy
36414
Na sprzedaż, do wynajęcia
Wynajem
Typ
Willa
Region
Kreta
Location
Ligaria (Gazi) | Prefektura Heraklion (Kreta)
Details
Odległość do morza:
500 m
Odległość do najbliższego miasta:
0,8 km
Odległość od lotniska:
25,8 km
Opis
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
1 900 000 €
1 700 000 €
4146 €/m²
Willa 410 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
57056
Metry kw.
410 m²
Rooms
6
Sprzedaż
950 000 €
12179 €/m²
Willa 78 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
60124
Metry kw.
78 m²
Rooms
3
Sprzedaż
736 000 €
5183 €/m²
Willa 142 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
62220
Metry kw.
142 m²
Odległość do plaży
2000 m
Sprzedaż
2 500 000 €
1 700 000 €
8500 €/m²
Willa 200 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
62228
Metry kw.
200 m²
Odległość do plaży
250 m
Sprzedaż
1 300 000 €
2708 €/m²
Willa 480 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
65530
Metry kw.
480 m²
Rooms
8
Sprzedaż
500 000 €
3496 €/m²
Willa 143 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
56920
Metry kw.
143 m²
Rooms
5
Rekomendowane
Sprzedaż
949 000 €
2497 €/m²
Willa 380 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
65546
Metry kw.
380 m²
Rooms
8
Sprzedaż
747 000 €
4668 €/m²
Willa 160 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
65409
Metry kw.
160 m²
Rooms
3
Wyłączny
Sprzedaż
279 000 €
4292 €/m²
Willa 65 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
63851
Metry kw.
65 m²
Rooms
3
Sprzedaż
500 000 €
4032 €/m²
Willa 124 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
56919
Metry kw.
124 m²
Rooms
4
Georgios Mouchsiadis
+30 6972504496
crete@grekodom.gr
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1