747 000 €
4669 €/m²
Property 65409 photo 1
Property 65409 photo 2
Property 65409 photo 3
Property 65409 photo 4
Property 65409 photo 5
Property 65409 photo 6

Details

  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Sprzedaż
950 000 € 2193 €/m²
  • Kod obiektowy 51144
  • Metry kw. 433 m²
  • Odległość do plaży 770 m
Sprzedaż
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65748
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
670 000 € 2233 €/m²
  • Kod obiektowy 65955
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Kod obiektowy 65909
  • Metry kw. 386 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod obiektowy 62220
  • Metry kw. 142 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • Kod obiektowy 40138
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 050 000 € 6953 €/m²
  • Kod obiektowy 61625
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Kod obiektowy 47133
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera