299 000 €
Property 36656 photo 1
Property 36656 photo 2
Property 36656 photo 3
Property 36656 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 0 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 0 pięter. Budynek ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
330 000 € 1294 €/m²
  • Kod obiektowy 45492
  • Metry kw. 255 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod obiektowy 41130
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • Kod obiektowy 39077
  • Metry kw. 165 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
360 000 € 1028 €/m²
  • Kod obiektowy 32020
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
325 000 € 1710 €/m²
  • Kod obiektowy 34866
  • Metry kw. 190 m²
  • Odległość do plaży 8600 m
Sprzedaż
395 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 37481
  • Metry kw. 740 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
299 000 €
  • Kod obiektowy 36656
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
441 000 € 1378 €/m²
  • Kod obiektowy 60879
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
360 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 40297
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
325 000 € 1805 €/m²
  • Kod obiektowy 34874
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 9000 m

Subskrypcja newslettera