430 000 €
2529 €/m²
Property 57344 photo 1
Property 57344 photo 2
Property 57344 photo 3
Property 57344 photo 4
Property 57344 photo 5
Property 57344 photo 6
Property 57344 photo 7
Property 57344 photo 8
Property 57344 photo 9
Property 57344 photo 10
Property 57344 photo 11
Property 57344 photo 12
Property 57344 photo 13
Property 57344 photo 14
Property 57344 photo 15
Property 57344 photo 16
Property 57344 photo 17
Property 57344 photo 18
Property 57344 photo 19
Property 57344 photo 20
Property 57344 photo 21
Property 57344 photo 22
Property 57344 photo 23
Property 57344 photo 24
Property 57344 photo 25
Property 57344 photo 26
Property 57344 photo 27
Property 57344 photo 28
Property 57344 photo 29
Property 57344 photo 30
Property 57344 photo 31
Property 57344 photo 32
Property 57344 photo 33
Property 57344 photo 34
Property 57344 photo 35
Property 57344 photo 36
Property 57344 photo 37
Property 57344 photo 38

Details

  • Rok budowy: 2009
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Domek letniskowy

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 170 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 4 pięter. Pół-piwnica się z spiżarnia. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Loft się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kominek, klimatyzacja, parking, ogród, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 3200 €/m²
  • Kod obiektowy 65797
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
495 000 € 2379 €/m²
  • Kod obiektowy 66145
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
425 000 € 1475 €/m²
  • Kod obiektowy 35101
  • Metry kw. 288 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
470 000 € 3615 €/m²
  • Kod obiektowy 11035
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
620 000 € 2296 €/m²
  • Kod obiektowy 54317
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
430 000 € 2529 €/m²
  • Kod obiektowy 57344
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 11348
  • Metry kw. 225 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
440 000 € 2095 €/m²
  • Kod obiektowy 36952
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod obiektowy 6403
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod obiektowy 8412
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera