160 000 €
120 €/m²
Property 60809 photo 1
Property 60809 photo 2
Property 60809 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,6
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1327 metrów kwadratowych na Thassos. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
170 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 5264
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
160 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 50474
  • Metry kw. 5770 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
200 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 60801
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
150 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 62922
  • Metry kw. 731 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
150 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 3860
  • Metry kw. 2995 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
160 000 € 288 €/m²
  • Kod obiektowy 60802
  • Metry kw. 554 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
230 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 37374
  • Metry kw. 20934 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
170 000 € 212 €/m²
  • Kod obiektowy 62847
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
150 000 € 342 €/m²
  • Kod obiektowy 63564
  • Metry kw. 438 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
200 000 € 542 €/m²
  • Kod obiektowy 59542
  • Metry kw. 369 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera